O MNIE

Kontakt

Moja kariera zawodowa sprawiła, że znalazłem się tu i teraz, w tym miejscu. W tym czyli w jakim?

 

Znalazłem się w takim miejscu gdzie mogę swoim kilkunastoletnim doświadczeniem postarać pomóc osobom, które rozpoczynają „ przygodę” z kontrolowaniem swojego bezdechu sennego. Doświadczenie  jakie zdobyłem w pracy z tą tematyką pozwoliło mi w przeciągu ubiegłych lat wskazać wielu pacjentom rozwiązania jak żyć normalnie będąc co noc uwiązanym z jakąś aparaturą oraz przyzwyczaić się do sytuacji jak zareaguje na to moja rodzina, znajomi i przyjaciele. Pytań było wiele a każde z nich może się wydawać błahe i banalne. Nic bardziej mylnego.

Na łamach tego bloga spróbuję wszystkim zainteresowanym osobom przybliżyć zasady dotyczące leczenia  bezdechu sennego oraz higieny snu, unikając na ile to tylko możliwe żargonu stricte medycznego. Mając na uwadze to, że na stornach internetowych można dotrzeć do nieprzebranej ilości treści reklamowe producentów sprzętu CPAP, gdzie wartość przekazywanej wiedzy jest okrojona do parametrów sprzętu. A jak się okazuje w praktyce to nie tylko sprzęt leczy i pomaga wyjść na prostą ze swoją nową sytuacja tylko wiedza o jednostce chorobowej jakiej pacjentom na początku bardzo brakuje.

Pragnę zatem Państwu za pośrednictwem tego bloga przekazać maximum informacji bazując na własnych doświadczeniach i na nieustannie poszerzanej wiedzy z wykorzystaniem różnych źródeł.

Kontakt telefoniczny: Robert – 572 607 056

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]